قالب وردپرس

تصویر زمینه گزارشات چاپی (واترمارک)

خانه / قابلیت های جدید / تصویر زمینه گزارشات چاپی (واترمارک)

تصویر زمینه گزارشات چاپی (واترمارک)

یکی از نکته های مهم در باب قابلیت های سیستم های طراحی شده توسط گروه نرم افزاری پیشرو ، امکانات وسیع و انعطاف بسیار بالا در بحث استفاده از گزارشات چاپی موجود در سیستم ها می باشد. آیتمی که در این نوشته در باب آن بحث خواهد شد قابلیت تعیین تصویر زمینه برای گزارشات چاپی صادره از سیستم می باشد که در صورت استفاده از این آیتم ، می توانید گزارشات چاپی را به گونه ای صادر نمایید که انگار در کاغذ سربرگ دار خود شرکت چاپ شده است. با استفاده از این قابلیت می توانید آرم و یا هر تصویر دیگری را که مد نظر داشته باشید به صورت محو یا همان واترمارک در همه گراشات چاپی سیستم درج نمایید. این امکان توسط بخش تنظیمات » زبانه عناوین و متن برگه های چاپی » آیتم واتر مارک فاکتور قابل تنظیم و استفاده می باشد. جهت مشاهده تصویر ۱ را ببینید.

بخش تنظیمات عناوین و متن برگه های چاپی

بخش تنظیمات عناوین و متن برگه های چاپی

در این بخش با کلیک روی دکمه انتخاب فایل تصویر زمینه ، فایل مورد نظر را انتخاب نموده و پس از اعمال تغییرات مورد نیاز توسط سیستم روی تصویر انتخابی ، تصویر مورد نظر در هنگام صدور گزارشات چاپی به صورت واترمارک در زمینه گزارشات درج خواهد شد. ای نکته را در نظر داشته باشید که به صورت پیش فرض این توصیر برای فاکتورهای فروش در نظر گرفته می شود و در صورتی که بخواهید این تصویر در همه گزارشات به صورت واترمارک درج شود بایستی چک باکس [استفاده از تصویر انتخاب شده به عنوان واترمارک برای همه گزارشات] را علامت بزنید و سپس تنظیمات را ذخیره نمایید. جهت مشاهده تصویر ۲ را ببینید.

بخش تنظیمات واترمارک با تصویر انتخاب شده و چک باکس علامت خورده

بخش تنظیمات واترمارک با تصویر انتخاب شده و چک باکس علامت خورده

در تصویر زیر می توانید یک نمونه از برگ چاپی صادره از سیستم را در بخش پیش نمایش چاپ مشاهده نمایید که تصویر انتخابی به عنوان واتر مارک در زمینه آن درج شده است.

۱- نمونه چاپی فاکتور فروش با واتر مارک لوگوی شرکت در زمینه

نمونه چاپی فاکتور با واترمارک

نمونه چاپی فاکتور با واترمارک

۲- نمونه چاپی گردش حساب با واترمارک لوگوی شرکت در زمینه

نمونه چاپی گردش حساب با واترمارک

نمونه چاپی گردش حساب با واترمارک

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره های پشتیبانی نرم افزارها تماس بگیرید

هرمز ایرانی

مدیر روابط عمومی
مدیر دپارتمان اطلاع رسانی و روابط عمومی گروه نرم افزاری پیشرو
Recent Posts
تماس با ما

متن پیام را وارد نموده و دکمه ارسال را فشار دهید.

متن خود را برای جستجو وارد نماید

سفارشی سازی ستون های لیست ها و سایر امکانات لیست ها