قالب وردپرس
Slide background

چرا همه کاربران از حاسب ابراز رضایت دارند؟
چرا همه وسوسه استفاده از حــاسب را دارند؟
چرا این روزها همه حاسب را پیشنهاد می کنند؟

» سرعت
» دقت
» کارایی
» پویایی
» سهولت

Slide background

کافی است یک بار کاربری حاسب را امتحان کنید.
حاسب سیستمی است با قابلیت های منحصر به فرد.
نرم افزار حاسب مناسب برای همه مشاغل و صنوف.

» سرعت
» دقت
» کارایی
» پویایی
» سهولت

در UpdateIconاین بخش از سایت می توانید پکیج های به روزرسانی خودکار مربوط به تیپ سیستم نرم افزاری خود را اعم از عمومی/ویژه/تیرچه/طلا/… دانلود نموده و بر اساس روش های توضیح داده شده در زیر نسبت به آپدیت سیستم خود اقدام نمایید. نکته ای که قبل از شروع هر نوع عملیات به روز رسانی باید مد نظر داشته باشید این است که همیشه قبل از شروع عملیات آپدیت ، از نرم افزار خارج شوید. دلیل این کار این است که هنگامی که برنامه در حال اجراست فایل های موجود در فولدر برنامه در حال استفاده هستند و در این حالت ویندوز اجازه دسترسی به این فایل ها را به بخش آپدیت نخواهد داد و ممکن است در نتیجه این نقصان ، امنیت اطلاعاتی سیستم شما خدشه دار شود. نکته دوم این که قبل از هرگونه عملیات آپدیت ، حتما و موکدا حتما از کلیه اطلاعات کلیه شرکت ها و سال های مالی نسخه پشتیبان تهیه نمایید. نکته سوم این که در صورتی که نمی دانید کدام پکیج مربوط به سیستم نصب شده شما است ، حتما قبل از شروع عملیات با بخش پشتیبانی سیستم ها تماس گرفته و این مسئله را مطرح نمایید تا کارشناسان شما را به مسیر درست راهنمایی نمایند.

با توجه به نسخه نرم افزار نصب شده ، می توانید نسخه های به روز رسانی را از لینک های زیر دانلود نمایید.


« فایل های به روز رسانی حاسب به همراه شماره نسخه و تیپ نرم افزار »


توجه :

در هنگام دانلود فایل آپدیت ، دقت نمایید تا فایل اشتباهی را دانلود ننمایید. فایل آپدیت دانلودشده باید متناسب با سیستم نصب شده باشد. به این معنی که برای سیستم های عادی بایستی آپدیت عادی ، برای سیستم تیرچه بایستی آپدیت مربوط به تیرچه و برای سایر سیستم ها ، فقط و فقط فایل متناسب و مربوطه را برای به روزرسانی استفاده نمایید. در صورت عدم تشخیص فایل صحیح ، با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و در رابطه با نحوه دانلود و استفاده از فایل های آپدیت ارائه شده توسط سایت ، راهنمایی بخواهید.

شماره های پشتیبانی : ۰۹۱۲۹۳۳۰۵۵۲ و ۰۹۱۴۴۱۱۵۷۴۸


شماره نسخه تیپ سری کد نسخه دانلود نسخه های مقصد آخرین تغییرات در …
HA90416 تیپ ویژه سری ۱X کد ۱۱ تا ۱۹ لینک دانلود عمومی/تیپ ویژه/ابعادی/انبار/تالار/خشکبار/… ۹۸/۰۱/۲۷ –  گزارشات/باسکول/TTMS/حواله/حقوق/مراکز هزینه
TI80710 ویژه تیرچه سری ۲X کد ۲۱ تا ۲۹ لینک دانلود ویژه تیرچه / خرپا / کرومیت / بلوک / ساختمانی ۹۷/۰۴/۱۹ – هزینه / تولید / فاکتور / اسناد / اول دوره / فوقانی
TA71007 ویژه طلا سری ۳X کد ۳۱ تا ۳۹ لینک دانلود ویژه طلا / جواهر / نقره / زیور آلات ۹۶/۰۷/۱۵- اسناد / بخش پیامک / چک / امکانات عمومی
VA61214 واسطه گری سری ۴X کد ۴۱ تا ۴۹ لینک دانلود ویژه بنگاه املاک و خودرو و واسطه گری ۹۵/۰۹/۲۴ – اسناد / بخش پیامک / چک / امکانات عمومی
AZ70916 آزمایشگاه سری AX کد A1 تا A9 لینک دانلود سیستم ویژه آزمایشگاه های صنایع غذایی و … ۹۶/۰۶/۲۵ – بخش پیامک / امکانات عمومی

► روش های اتوماتیک و دستی آپدیت سیستمها ◄


♦ روش اتوماتیک ♦ روال به روز رسانی نرم افزار حاسب :

 1. فایل آپدیت مربوط به تیپ سیستم خود اعم از عادی ، تیرچه و … را دانلود نمایید.
 2. کلا از برنامه خارج شوید. ایستگاههای شبکه متصل را نیز از برنامه خارج نمایید.
 3. از همه اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه نمایید
 4. در صورت عدم تهیه پشتیبان ، فولدر HasebData موجود در فولدر برنامه را در جای دیگری کپی کنید.
 5. فایل اجرایی دانلود شده آپدیت را داخل فولدر محل نصب برنامه کپی نمایید.
 6. فایل اجرایی آپدیت برنامه را اجرا نموده و دکمه Accept و سپس Install را فشار دهید تا آپدیت شروع شود.
 7. منتظر باشید تا روال آپدیت برنامه تکمیل شود و برنامه در صفحه ورود به برنامه متوقف گردد.
 8. روال به روزرسانی خودکار بعد از اتمام ، برنامه را باز کرده و در صفحه ورود به برنامه تحویل کاربر می دهد.
 9. حال می توانید از برنامه نسخه جدید استفاده نمایید.

♦ روش دستی ♦ روال به روز رسانی نرم افزار حاسب :

 1. ابتدا از کلیه اطلاعات تمام سال های مالی و شرکت های خود نسخه پشتیبان تهیه نمایید.
 2. با توجه به نسخه سیستم حاسب نصب شده ، فایل فشرده به روز رسانی را از لینک زیر دانلود نمایید.
 3. کلا از برنامه خارج شوید. در صورتی که از طریق شبکه نیز به سرور اطلاعاتی متصل می شوید ، ایستگاه های کاری را نیز چک کنید تا برنامه در حال اجرا نباشد.
 4. وارد فولدر برنامه شده و فایل HasebDetachAll.exe را اجرا نمایید.
 5. دکمه دیتچ کردن دیتابیس ها را فشار دهید.
 6. در صورتی که پیغام تایید مبنی بر دیتچ از سیستم دریافت ننمودید دکمه دراپ کردن را فشار دهید و منتظر دریافت پیام تایید و خارج شدن دیتابیس های مربوط به سیستم حاسب از لیست سمت چپ باشید.
 7. پس از پیام تایید ، فایل های جدید را در فولدر برنامه کپی نمایید و روی فایل های قدیمی رونویسی نمایید.
 8. وارد فولدر HasebData شده و دو فایل mdf و ldf موجود را انتخاب نموده و دکمه های Ctrl+C را فشار دهید تا فایل های اطلاعاتی نسخه جدید در کلیپ بورد ویندوز کپی شوند.
 9. وارد فولدر ۰۰۱ و سپس فولدر های ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ و… شده و هرجا که مشابه دو فایل کپی شده در مرحله قبل را مشاهده نمودید ، با فشار دادن دکمه های Ctrl+V فایل های کپی شده در مرحله قبل را در آن فولدر کپی نموده و رونویسی نمایید تا فایل های دیتابیس با فایل های نسخه جدید به روز رسانی شوند.
 10. در صورت وجود فولدر های ۰۰۲ و ۰۰۳ و … داخل فولدر HasebData روال انجام شده در مرحله قبل را برای این فولدر ها نیز انجام دهید.
 11. پس از اتمام جایگزینی و به روز رسانی فایل های دیتابیس ، برنامه را اجرا نمایید و به ترتیب وارد سال های مالی شرکت های موجود شده و با استفاده از گزینه “بازنشانی اطلاعات از فایل پشتیبان” در منوی “پرونده” اطلاعات قبلی را از نسخه های پشتیبان که قبلا تهیه نموده اید بازنشانی نمایید.

در صورت بروز هرگونه اشکال و یا خطا در هر مرحله ای از عملیات آپدیت ، حتما با بخش پشتیبانی سیستم های گروه نرم افزاری پیشرو تماس بگیرید و مشکل وارده را مطرح نمایید تا کارشناسان ما ایراد موجود را تشخیص داده و حل نمایند.

تماس با ما

متن پیام را وارد نموده و دکمه ارسال را فشار دهید.

متن خود را برای جستجو وارد نماید