قالب وردپرس
Slide background

چرا همه کاربران از حاسب ابراز رضایت دارند؟
چرا همه وسوسه استفاده از حــاسب را دارند؟
چرا این روزها همه حاسب را پیشنهاد می کنند؟

» سرعت
» دقت
» کارایی
» پویایی
» سهولت

Slide background

کافی است یک بار کاربری حاسب را امتحان کنید.
حاسب سیستمی است با قابلیت های منحصر به فرد.
نرم افزار حاسب مناسب برای همه مشاغل و صنوف.

» سرعت
» دقت
» کارایی
» پویایی
» سهولت

با مطالعه بخشی از این مقاله می توانید به برخی از قابلیت ها و نکات کاربردی و دلائلی که می تواند شما را قانع کند که به سوی حاسب حرکت کنید ، آشنا شوید. در ادامه این مطلب توضیحاتی تصویری به همراه شرح مختصری از آنچه در کلیت نرم افزارهای حاسب موجود است ، درج شده که توضیح می شود آن را به دقت و موشکافانه مطالعه نمایید.


کاربری ساده :

محیط کاربری نرم افزارهای گروه نرم افزاری پیشرو بر اساس ویژگی های روان شناختی و اصول استفاده طولانی مدت از کامپیوتر طراحی و پیاده سازی شده است و سعی بر این بوده است که کاربر هدف برای رسیدن به هدف خود کمترین زمان را برای تعامل با صفحه کلید و ماوس صرف کند.

CheqMenu

صفحه اصلی سیستم

دسترسی راحت :

در بخش های مختلف سایت بر اساس نیازهای کاربر امکانات دسترسی سریع با استفاده از کلید های میانبر تعبیه شده است که لیست آنها در بخش فوتر صفحه قایل رویت می باشد. این لیست به صورت یک نوار ابزار سبز رنگ حاوی عنوان کلید میانبر و ترکیب کلید مربوطه که فرمان دهنده انجام عملیات ذکر شده می باشد ، قابل رویت است.

ShortCuts1

صدوف فاکتور فروش

قابلیت های منحصر به فرد :

یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سیستم ها طراحی لحظه ای گزارشات چاپی از روی اطلاعات موجود در لیست ها می باشد. به طوری که کاربر می تواند ستون های دلخواه از لیست را بسته به سلیقه خود اضافه و یا حذف نماید و یا اندازه فونت مورد استفاده در لیست ها را تغییر دهد و سپس به صورت مستقیم از لیست جدید نسخه چاپی تهیه نماید.

ListEmkanat2

موجودی گیری از کالاها

طراحی استاندارد :

سیستم های حاسب بر اساس اصول مدون استاندارد حسابرسی مورد استفاده در کشور ایران طراحی و پیاده سازی شده است و کلیه گزارشات و آیتم های مرتبط با حسابداری پیشرفته و حرفه ای در سیستم های مورد استفاده با امان تغییر و سفارشی سازی به صورت دلخواه موجود می باشد.

Gardesh

رویت گردش یک حساب

سهولت دسترسی به اطلاعات :

بخش های دفاتر روزنامه و رویت اسناد حسابداری به گونه ای اطلاعات را نمایش می دهند که کاربر در قرائت اطلاعات لیست ها و مبالغ و ارقام و شرح های مربوطه دچار کمترین خطای چشمی شود. این کار با استفاده از تنوع رنگ و حاشیه دهی بر اساس ماهیت آرتیکل های بدهکار و بستانکار انجام می شود. بخش دفتر روزنامه دارای فرم های نمایش متعددی می باشد که می توان از آنها برای رویت عادی ، دفتر نویسی ، تحریر دفاتر رسمی ، کنترل حسابها و …. بهره برداری نمود.

دفتر روزنامه حسابداری

دفتر روزنامه حسابداری

امکانات حرفه ای :

در نسخه های پیشرفته سیستم های حاسب ، قابلیت های ویژه ای برای حسابداران حرفه ای تعبیه شده است که می توانند بر حسب نیاز از آنها استفاده نموده و به فرایند تحریر و کنترل دفاتر رسمی بهبود و سرعت ببخشند. طبق تحقیقاتی که از استفاده کنندگان از این امکانات ویژه به عمل آمده است ، استفاده کنندگان از این امکانات گاهی تا ۳ ماه توانسته این در مقدار زمان صرف شده برای آماده سازی دفاتر وقت اضافه به دست بیاورند.

چاپ دفتر روزنامه به فرم خلاصه معین

چاپ دفتر روزنامه به فرم خلاصه معین

سرعت کاربری بالا :

کلیه بخش های سیستم های حاسب به گونه ای طراحی شده اند که کاربر بتواند بدون نیاز به سویچ میان صفحه کلید و ماوس و تنها با استفاده از کلید های اینتر و شیفت+اینتر و کلید پرش یا تب ، کلیه اموارت مورد نیاز خود در آیتم مورد استفاده را برطرف نمایند. توضیح اینکه در صفحه اصلی نرم افزار نیز با استفاده از قابلیت انحصاری کدهای کوتاه ، کاربر با صرف کمترین زمان می توانید به تمام بخش های نرم افزار دسترسی داشته باشد.

 

حرکت فوکاس جاری به جلو و عقب با استفاده از اینتر

ثبت فاکتور خرید

سطوح امنیتی قدرتمند و منعطف :

بخش تعریف سطوح دسترسی و کاربران به گونه ای طراحی شده است که مدیر سیستم می تواند برای تمامی کاربران تعریف شده در سیستم به تفکیک بخش های موجود در نرم افزار چهار نوع دسترسی ثبت ، اصلاح ، حذف و چاپ تعریف نماید .

بخش کاربران با امکان تعیین سطوح دسترسی

بخش کاربران با امکان تعیین سطوح دسترسی

نظارت مدیریتی دائم و جامع :

تمامی عملیات انجام شده در سیستم به صورت یک لاگ امنیتی در داخل دیتابیس اصلی سیستم ثبت و نگهداری می شود. این لاگ امنیتی تنها توسط کاربر مدیر قابل رویت بوده و در هر لحظه کاربر مدیر می تواند بفهمد که کدام کاربر در چه روزی و در چه ساعتی و از کدام ایستگاه کاری چه عملی انجام داده است. این لاگ امنیتی بر اساس تیپ عملیات و تاریخ و کد کاربر می تواند تفکیک شود. برخی از تیپ های عملیاتی ثبت شونده در بخش لاگ امنیتی عبارتند از : ثبت / اصلاح / حذف / چاپ / ورود / خروج / تغییرات / مرتب سازی / عملیات اسناد / پشتیبانگیری / بازنشانی / و…

 

لاگ امنیتی جامع سیستم برای مقاصد امنیتی و کنترلی

لاگ امنیتی جامع سیستم

شمول صنفی و صنعتی گسترده :

علاوه بر آیتم های ذکر شده ، سیستم های حاسب دارای قابلیت های نوآورانه و منحصر به فرد زیادی می باشند که ذکر آنها در مجال این مقاله نمی گنجد. سیستم های حاسب در تیپ های مختلفی ارائه می شود که برای صنوف و صنایع مختلف تخصصی سازی شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش نسخه های تخصصی سایت مراجعه نمایید و یا با بخش پشتیبانی و فروش سایت تماس بگیرید.

نمای کلی نرم افزار با چند پنجره باز شده در حال انجام عملیات اصلاح فاکتور فروش

پنجره های باز برنامه

 

آرامش ذهن

و امنیت اطلاعات شما هدف ماست

گروه نرم افزاری پیشرو

با امید موفقیت

تماس با ما

متن پیام را وارد نموده و دکمه ارسال را فشار دهید.

متن خود را برای جستجو وارد نماید